Hakkımda

Kemal ÖZGENÇ Kimdir

Kemal ÖZGENÇ 1990 KONYA / Ereğli Doğumludur
İlk ve Orta Öğrenimini Konya Ereğli Öğretmen Abdurrahim İlk Öğretim Okulunda Tamamlamıştır.

2004 Yılında Ailesi İle Birlikte İstanbul Zeytinburnu’na Yerleşmiş ve Elektrik Elektronik Sektörü Üzerine Satış Temsilciliği ve Montör Olarak Çalışmıştır.

Uzun Yıllar Memleketi Ereğli’den Ayrı Kalmanın Hasreti ve Özlemini Çeken Kemal ÖZGENÇ Ereğli’yi Tanıtan Farklı Web Siteler Kurmuştur.
Anadolueregli.com / Yesileregli.com / Yesilereglimiz.com / Gibi Web Siteleri İle Ereğli’nin İnternet Ortamında Tanıtımına Büyük Önem Vermiştir.

2012 Yılında Memleketi Ereğli’ye Kesin Dönüş Yapan Kemal ÖZGENÇ Burada İnternet Haberciliği Sektöründe Yer Almış İlk Olarak Yeşil Ereğli Haber ( yesilereglihaber.com ) Haber Sitesini Kurmuş ve Bir Dönem Bu Haber Sitesi Üzerinden Ereğli’de İnternet Yayıncılığında Hizmet Vermiştir.

Kemal ÖZGENÇ 2019 Yerel Seçimlerinde’de Konya Ereğli Eti Mahallesi Muhtar Adayı Olmuştur.

İnternet Yayıncılığı Ortamında Hizmetlerine Devam Eden Kemal ÖZGENÇ İnternet Gazetesinde Değişikliğe Giderek ERGÜNDEM ( Ergundem.com ) Haber Sitesini Kurmuş ve Uzun Süredir Ergündem Olarak Haber Yayınlarına Devam Etmektedir.

Kemal ÖZGENÇ İnternet Yayıncıları Derneği ( İYAD ) Üyesi Olmakla Birlikte Yeniçağ Gazetesi KONYA / EREĞLİ İlçe Temsilciliği Görevinide Yürütmektedir.

Kemal ÖZGENÇ Evli ve 2 Çocuk Babasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir